Tribün Koltukları

Tribün Koltukları

Sağlık Gözlemci Kulubesi

Yedek Oyuncu Kulubesi

Yedek Oyuncu Kulübeleri

Her çeşit spor müsabakalarında, yedek oyuncuların beklediği alan olarak kullanılan kulübeler, kaliteli malzemelerden üretilerek uzun yıllar kullanılmak amacıyla üretilirler. Dayanıklı olmaları gereken kulübeler, polikarbondan üretilerek, bu şekilde uzun yıllar güvenle kullanılırlar. Dayanıklı olmaları sebebiyle, her türlü hava şartlarında kullanım kolaylığı sağlayan Yedek Oyuncu Kulübeleri, tek tip ve renkte üretilir. Kulüplerin istediği ölçülere göre üretim yapılan kulübelerin yanı sıra, ürün grupları arasında tribün koltukları imalatı da yapılır. Seyircilerin, maçları rahat izleyecekleri tribün koltukları da, tıpkı kulübeler gibi polikarbondan yapılır. Açık ve kapalı spor salonları için, özellikleri değişen farklı malzemelerden üretilen kulübeler, her ebat ve boyda yapılabilir.

Saha Kenarı Bekleme Alanı, Yedek Oyuncu Kulübeleri

Standartlar göz önünde bulundurularak üretilen kulübeler, statlar ve halı sahalar için de üretilmektedir. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve çeşidine göre fiyatları belirlenen Yedek Oyuncu Kulübeleri, özel üretim isteklerinize göre farklı alternatifler sunar. Herhangi bir yaralanma ve sakatlık ihtimaline karşı, müsabakalarda bulunması zorunlu olan, sağlık gözlemcileri için de yapılması gereken kulübeler vardır. Firmalar, sağlık ekipleri için de ürün çeşitlerine sağlık gözlemci kulübelerini de eklerler. Kulüplerin toplu alımlarında uygulanan indirimlerle, fiyatları avantajlı olan ürünler, bu sayede uzun yıllar kullanılma imkanı sağlarlar. Üzerleri, yağmurlu havalar göz önünde bulundurularak tenteyle kapatılan kulübeler,bu sayede korunaklı yapılarıyla kullanışlı bir hale gelirler. Yedek oyuncuların, maç içerisinde bekleme alanı olan kulübeler, dayanıklı yapıları ile yıllar boyu kullanım imkanı sağlarlar.

Yedek Oyuncu Kulubeleri, Dilediğiniz ölçüde ve özellikte üretim yapabileceğimiz, kalitesi ve dayanıklılığıyla uzun yıllar kullanım imkânı sunan yedek oyuncu kulübesi üretimimizin yanı sıra kapalı spor salonları, stat ve halı sahalar için açık alan tribün koltuğu imalatımız da mevcuttur. Üretim şartnameleri doğrultusunda kaliteden ödün vermeden, birinci sınıf olarak ürettiğimiz yedek oyuncu, tribün koltuğu ürünlerimize ek olarak makul fiyatlı ve aynı kalite standartlarına sahip sağlık gözlemcisi kulübesi üretimi yapıyoruz. Yedek oyuncu kulübeleri fiyatları ise üretim niteliği ve boyutlara göre değiştiğinden, özel üretim sipariş vermek istediğinizde taleplerinizi deneyimli ekibimize ileterek fiyat istemenizi tavsiye ederiz.

Kapalı spor salonları, halı saha ve statlar için kullanılacak yedek oyuncu kulübeleri, tribün koltukları ve sağlık gözlemci kulübeleri ihtiyaçlarınıza göre özel olarak dilediğiniz boyutlarda, koltuk sayısında ve renkte üretilebilir. Dayanıklı yapısıyla açık havada kullanımda hava ve çevresel şartlardan etkilenmeden uzun yıllar boyunca kullanılabilecek kalitedeki yedek oyuncu kulübesi ve tribün koltuklarımız polikarbon yapısıyla fiziksel etkilere karşı da yedek oyuncu kulubeleri dayanıklıdır. Toplu alım ve özel siparişleriniz için görüşmek, daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle arzu ettiğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.