Futbol Kaleleri

Kimin insanların spor yapmak maksatlı, kimilerinin ise profesyonelce ilgilendiği futbol iki takımdan, bir futbol topundan ve iki kaleden oluşmaktadır. Futbol kaleleri bulundukları yerlere göre farklı ebatta ve farklı modelde üretilirler. Okulda ya da spor kulüplerindeki kalelerle stadyumdaki kalelerin kullanım amaçları aynı olsa da; ölçüleri ve modelleri farklı olmaktadır. Ayrıca halı sahalar için üretilmiş futbol kalelerimizin yanı sıra antrenman için üretilmiş olan modellerimiz de bulunmaktadır.

Beklentileri karşılamak konusunda her türlü ihtiyaca yönelik olarak tasarlanmış ürünlerimiz; sağlamlığı ve seneler boyunca kullanımı açısından garantili ürünlerdir. Kaleler için bilgi almak, sipariş vermek, kurulum yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aklınızdaki soruları sormak ve daha kapsamlı geniş bilgileri vermek için uzman ekibimiz size yardımcı olacaktır. Ürün kalitesi ve özellikleri ile ilgili olarak sizlere en ince detay bizler tarafından sunulacaktır.

Futbol Kaleleri Seçimleri

Okul ya da özel etkilik alanlarında kullanılan futbol kaleleri, kolay taşınabilmesi ve kurulumunun yapılabilmesi için modüler olarak üretilmektedir. İhtiyaca yönelik olan alanlara kurulan kaleler, kolay montajı ve pratik kurulumu ile dikkat çeken ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. Tekerlekli yapısı ile kullanılacak olan alana götürülür; futbol süresince kullanılır ve ihtiyacınız bittiğinde de istediğiniz yerde depolama yapabilirsiniz.

Yaz okulu etkinliklerinde küçük boyutlu olan kaleler antrenman için kullanılırken, statlarda kullanılan uluslar arası nizami ölçülerde futbol kaleleri firmamız tarafından üretilmektedir. Ürünlerimiz yıllarca kullanılabilinecek dayanımda yapılmıştır. Kullanım yerinize göre ihtiyacınız olan ürünle ilgili teknik detay almak için bizimle iletişime geçiniz.

Okul ve spor kulüplerinin kullanımına uygun futbol kalelerinden nizami stadyum modeli tasarımlara kadar firmamız her ihtiyaca uygun ve kalite konusundaki beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak nitelikte futbol kalesi üretimi yapmaktadır. Halı sahalar için ürettiğimiz modellerin yanı sıra antrenmanlarda kullanılan futbol kalesi modellerimiz de bulunmaktadır. Farklı boyutlarda ve üretim kalitesiyle seneler boyu kullanım vaat eden nitelikte futbol kalelerimizin siparişi ve teknik detaylara ilişkin daha fazla bilgi için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilir, daha kapsamlı bilgi almak ve tüm sorularınız için de uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Seyyar antrenman Futbol Kaleleri ürünümüz futbol kulüplerinin ihtiyaçları doğrultusunda farklı mekânlara kolayca taşıyabileceği mobil üniteler olarak uzun süreli kullanım imkânı sunarken bu seyyar antrenman futbol kaleleri okul ve özel etkinlik alanlarında kullanım için de ideal seçimdir. Halı sahalarda düzenlenen yaz okulu etkinliklerinde antrenman için küçük boyutlu futbol kalelerinin yanı sıra standart halı saha futbol kalesi üretimimiz de mevcuttur. Stat modeli uluslararası standartlardaki nizami futbol kalitesi üretimimizse dayanıklı yapısıyla senelerce problemsiz kullanım vaat eder. Tekerlekli futbol kalesi modellerimiz pratik bir şekilde istenen her yere taşınarak kullanılabilir, etkinlik sonrasındaysa aynı pratiklikle açık veya kapalı alanda dilenen noktaya taşınarak depolanabilir. Futbol kalesi satışlarımız ve ürünlerle ilgili teknik detay almak için bizim iletişime geçmeniz yeterli.