Tek Direkli Fiber Panyalı Basketbol Potaları

Tek direkli olarak üretilen basketbol potası modelleri arasında fiber panyalı modeller de bulunmaktadır. Panya bölümünün fiber olması yönü ile farklılık gösteren basketbol potalarının farklı özellikleri bulunmaktadır. Özellikle dış alanlarda kullanımı uygun olan fiber basketbol potaları, dayanıklı ve sağlam ürünlerdir. Fiber özelliği sayesinde her türlü hava şartına uygun olarak kullanılabilen fiber panyalı modeller, uzun yıllar boyunca kalitesi bozulmadan kullanılabilmektedir.

Tek direkli ve fiber panyalı olan basketbol potalarının modelleri farklılık göstermektedir. Tek direkli ve sabit çemberli olan fiber panyalı olan basketbol potası, kaliteli ve dayanıklı özellikleri ile dikkat çekmektedir. Üretiminde kullanılan malzemeler oldukça kalitelidir. Tek direkli ve fiber panyalı potaların çember özellikleri farklılık göstermektedir. Esnek çemberli ve sabit çemberli potaların özellikleri farklıdır. Tek direkli basketbol potalarının, kullanım alanları ve kaliteleri değişiklik göstermektedir.

Kaliteli Fiber Panyalı Modeller

Panyalar, basketbol potalarında kullanılan ve direk ile çemberi birbirine bağlayan bir bölümdür. Basketbol potası için oldukça önemli bir parça olan panyanın üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi önemlidir. Kalitesiz maddeler ile üretilen panyalar, uzun ömürlü olarak kullanılmamaktadır. Panyalar; fiber ve cam özellikli olarak değişiklik göstermektedir. Bu tür parçaların seçimi kullanılacakları alana ve sahaya göre belirlenmektedir.

Tek direkli ve fiber panyalı modeller, sabit ve seyyar olmasına göre değişiklik göstermektedir. 105×180 uzunluğunda üretilen seyyar ve fiber panyalı basketbol potası, tek direkli bir modeldir. Portatif olan model, kolay bir şekilde istenilen yerlere taşınabilmektedir. Alt bölümünde bulunan 4 adet tekerlek sayesinde oldukça kullanışlı bir üründür. 90×120 uzunluğunda üretilen fiber panyalı model ise açık alanlar için uygundur. Parklarda ve çocuk alanlarında kullanılan model, güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır.

Dayanıklı ve Kullanışlı Fiber Panyalı Modeller

Farklı uzunluklarda ve özelliklerde üretilen basketbol potalarının tasarımları farklıdır. Bu özelliklere göre kullanım alanları da farklı olan basketbol potalarında panya özelliği önemlidir. Fiber panyalı modeller, sık olarak dış sahalarda kullanılmaktadır. Fiber özelliği sayesinde uzun yıllar boyunca kalitesi ve yapısı bozulmadan kullanılabilen basketbol potaları arasında yer almaktadır. 100×135 ve 105×180 cm uzunluklarda üretilen fiber panyalı basketbol potaları bulunmaktadır. Bu tür potalar hakkında net bilgi almak ve sipariş vermek için iletişime geçebilirsiniz.