Voleybol Direği Metal Modeller

Voleybol Direği Metal Modelleri

Metal aksamlı olarak üretilen voleybol direkleri, kapalı spor salonlarının kullanımı için uygundur. Voleybol direkleri, pratik kullanım imkanı sayesinde, kulüpler tarafından tercih edilen bir aksesuardır. Kulüpler, gerek maçlarında gerekse antrenmanlarında bu direkleri, rahatlıkları açısından kullanmaktadırlar. Direkler, uluslararası kalıplara uygun olarak üretildikleri için, müsabakalarda da sıklıkla tercih edilmektedirler. Kullanılacağı uygun alanlarda, voleybol filesinin pratik bir şekilde gerilmesine imkan tanıyan kitlerin olduğu direkler, gerilmenin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar. Böylece file, sağlam bir şekilde gerilere, maç hazırlıklarına eşlik eder. Fileye, top çarpması gibi faktörler engel teşkil etmeden, sorunsuz bir şekilde karşılaşmalar yapılır. Voleybol Direkleri – Metal Modelleri arasından seçeceğiniz ürünler elektrostatik boya ile her türlü hava şartlarına dayanıklı olarak üretilirler.

Yükseklik Ayarlı Voleybol Direği Metal Modelleri

Dayanıklı boya korumaları sayesinde uzun yıllar kullanıma imkan sağlayan voleybol direkleri, uygun fiyat alternatifleri ile de tercih edilmektedir. Olumsuz hava şartlarında üstün performansı ile göz dolduran Voleybol Direkleri – Metal Modelleri, yükseklik ayarlı olarak da üretilirler. Direk üzerine monte edilen kızak sistemi, istenen yüksekliğin oluşturabilmesine imkan tanır. Bu ürünlerin, seyyar olan modelleri kapalı ve açık alanlarda kullanım için de uygundur. Kolay kurulabilir olması ve taşıma kolaylığı ile antrenmanlarda tercih edilen ürünler, kaliteli malzemelerden imal edilmiştir. Voleybol direkleri, metal ve ağırlıklı model olarak iki çeşitte üretilerek beğenilere sunulur.

Tekerlekli Seyyar Ağırlıklı, Voleybol Direği Metal Modelleri

Ağırlıklı modelde iki adet seyyar ağırlık mevcuttur. Bu ağırlıklara voleybol direkleri takılır. Her ağırlığa takılan,2 tekerlek sayesinde bu direkler rahatlıkla taşınabilir. TSE belgesine sahip olması zorunlu olan ürünler, böylece garanti kapsamına alınmış olunur. Ağırlıklı modeller, darbelere karşı filenin korunması esasına göre yapılır. Voleybol Direği Metal Modelleri, üstün kalite standartlarına uygun ölçülerde üretilmelidir. Müsabakalarda kullanılacak direklerin olması gereken ölçülerde üretim yapılarak, direklerin her zaman uygunluğu sağlanmış olunur. Voleybol direkleri, 76 mm çapında ve 3 mm kalınlıkta borudan imal edilmelidir. 290 cm uzunluğunda olan voleybol direkleri dikme borusu, tüm yurt içi ve yurt dışı müsabakalara uyumlu olmalıdır. Kaliteli boyalarla kaplanan direkler, her türlü hava koşullarında güvenli bir şekilde kullanılmak amacıyla üretilirler.