Boks Ringi

Boks Ringi

Teknik üretim şartnamesine uygun şekilde ürettiğimiz boks ringi isteğiniz doğrultusunda farklı boyut ve renk seçenekleriyle çalışmamız mümkündür. Malzeme dayanıklılığının önemli olduğu boks ringlerinin uzun seneler boyunca ilk günkü kaliteyle kullanılmaya devam etmesi için üretimde birinci sınıf malzeme kullanmakta, işçilik konusundaysa her zaman titiz çalışmaktayız. Taşıcı metal aksamdan darbe emici keçe pano yüzeylere kadar ince işçilik gerektiren boks ringi ve Boks Ekipmanları yapımı konusunda senelerin deneyimiyle sizlere en kalitelisini, piyasadaki en rekabetçi fiyatlarla ve esnek ödeme seçenekleriyle sunmaktayız.

Antrenman ve müsabakalarda kullanılabilecek, farklı boyutlarda ve renk alternatiflerinde üretilebilen boks ringlerinde ve Boks Ekipmanlarında üretim şartnamesine harfiyen uyulmuş, tüm ölçüler uluslararası standartları karşılayacak titiz bir biçimde uygulanmıştır. Metal akşam üzerine yerleştirilen ahşap plakalar ve üst yüzeydeki keçe panolarla darbe emici özellik kazanan zemin, taşıcı direklerin sağlamlığı ve halat bağlantı halkaları, köşe yastığı ve halatlara kadar tüm detaylar incelikle hesaplanmış ve kusursuz performans için tam anlamıyla profesyonel bir iş çıkartılarak üretim yapılmıştır. Birinci sınıf kalitedeki boks ringi ve tüm diğer ekipmanlarla ilgili toplan alıp talepleriniz için fiyat teklifi istemek, soru ve önerileriniz için bizimle sitemizin iletişim sayfasında veya telefon açarak dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

Boks Ekipmanları

Boks ringlerinin dayanıklı olması gereklidir. Ringlerimizin taşıyıcı zemini metalden, üzeri dayanıklı ahşaptan, üst yüzeyi, darbe emici olarak keçeden yapılmaktadır. Bütün aksamlar, uluslar arası kalite standartlarında üretilmektedir. Titiz bir işçilikle çalışılmaktadır. Boks ringleri ve ekipmanlarımız, bütün beklentileri karşılamaktadır. Kaliteli, birinci sınıf malzemeden üretilmektedir. Müşterinin isteği üzerine, istenen renklerde ve ebatlarda üretim yapılmaktadır. tüm detaylara dikkat edilmektedir..

Yıllarca dayanacak kalitede üretilen boks ekipmanları, müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Piyasa fiyatları, rekabetçidir. Ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Antrenman ve müsabakalar için ideal üretim yapılmaktadır. Sert bir spor olan boks sporunu yaparken yere düşmeler ve halatlara çarpmalar durumunda,  sporcuların zarar görmeyeceği şekilde üretilmektedir. Yapılan işin kalitesi, Özcanlar Spor Boks Ekipmanları ürünlerini tercih sebebi yapmaktadır.

Boks Ekipmanları Nelerden Oluşur?

Boks sporunun en önemli malzemesi ve sembolü boks eldivenleridir. Boks eldivenleri sert darbeleri yumuşatarak rakip oyuncuya hem fazla zarar vermez, hem de yumruk atma esnasında ellerin zarar görmesini engeller. Boksör şortu, yüzü koruyan başlık, kasık bölgesini koruyan kogi isimli kemer, dudak patlamalarına karşı koruyan dişlik gibi kişisel sporcu malzemeleri, profesyonel anlamda malzemelerdir.

Bütün bu malzemeler tamamlandıktan sonra; geriye boks ringi kalıyor. Boks sporunun boks ringi harici başka bir yerde yapılması zordur ve tehlike içerebilir. Özcanlar Spor Boks Ekipmanları uygun kalitede ve güvencede ürettiği boks ekipmanları ile bu spora gönül veren değerli sporcularımızı memnun etmektedir.