Jimnastik Minderi Düz

Jimnastik Minderi Düz

Jimnastik Minderi Üçgen

Jimnastik Duvar Merdiveni

Jimnastik Duvar Merdiveni

Jimnastik Mini Trambolin

Jimnastik Mini Trambolin

Jimnastik Sırası Seyyar

Jimnastik Ekipmanları Hakkında

Jimnastik veya jimnastik olarak bilinen spor, bedenin fiziksel yapısını güçlendirmek, geliştirmek ve düzeltmek amacıyla düzenli olarak yapılan hareket ettirme sanatıdır. Bedeni güçlendirmek, çevikleştirmek için yapılan bütün hareketler ve antrenmanlar jimnastik kapsamına girmektedir. Kapsamlı bir spor olduğundan jimnastik ekipmanları çeşitlidir. Jimnastik sporunun bölümleri şunlardır:

  • Aletsiz veya aletli jimnastik
  • Artistik jimnastik
  • Modern ritmik jimnastik
  • Atletizm öncesi jimnastik
  • Cambazlık jimnastiği
  • Oda jimnastiği
  • Eğitici jimnastik
  • Düzeltici jimnastik
  • Tıbbi jimnastik

Sporun bölümleri dikkate alındığında kullanılan ekipmanların fazla olması da doğaldır.

Jimnastik Ekipmanları Nelerdir?

Jimnastiğin alt dalları vardır. Alt dalları, içerdiği ayrıntılı egzersiz ihtiyacı gibi nedenlerden dolayı jimnastik ekipmanları çeşitlilik arz eder. Bütün jimnastik bölümlerinin ve alt dallarında temel olarak kullanılan ekipmanlar arasında; denge ağacı, jimnastik parmaklığı, jimnastik sırası bulunur. Açık veya kapalı hava fark etmeksizin egzersizleri yaparken bu jimnastik ekipmanları kullanılır. Birinci sınıf malzemeden üretilen ekipmanlar yıllarca kullanılacak şekilde tasarlanmaktadır. Düz olan jimnastik minderi güreş salonlarında, okullarda ve kursların spor salonlarında aktif olarak kullanılır.

Üçgen jimnastik minderi ise farklı amaçlarla kullanıma uygundur. Yüksek kaliteli olan ekipmanlar uzun süre daha verimli şekilde kullanılabilir. Duvar minderi ve trambolin üretiminde teknik şartnamelere özen gösterilmelidir. Teknik şartların dikkate alınmaması kullanım sırasında problemler meydana getirir. Jimnastik sırası, duvar minderi, trambolin, minderlerin üretiminde birinci sınıf kaliteli malzeme kullanılmalıdır. Böylece açık veya kapalı alanda yapılan spor faaliyetlerinin verimliliği sağlanmış olur.

Birinci sınıf malzeme kullanarak hazırladığımız jimnastik ekipmanları farklı spor branşlarında, kapalı ve açık alanda kullanılabilecek nitelikte ve dayanıklılığıyla uzun seneler kullanım imkânına sahip ürünlerdir. Duvar merdiveni, üçgen ve düz jimnastik minderi, mini trambolin ve seyyar jimnastik sırası gibi pek çok ürünü cazip fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. Jimnastik minderlerimiz güreş salonlarından okul ve kursların spor salonlarına kadar pek çok yerde, farklı amaçlarla ve yüksek kalitesiyle uzun süreli kullanılabilir. Duvar merdiveni ve trambolin gibi ürünlerimizin üretimini özenle ve en kaliteli malzemeler kullanarak, teknik şartnamelere harfiyen uygun şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Jimnastik Ekipmanları, Jimnastik salonlarında ve spor aktivitelerinin düzenlendiği her tip kapalı alanda kullanılabilecek jimnastik minderlerinden duvar trambolin ve duvar merdivenlerine kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz firmamız, üretim kalitesiyle ve çok uygun fiyatlarla sizlere uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz kalitede jimnastik malzemelerine sahip olma fırsatı sunuyor. Toplu alımlar için fiyat teklifi almak veya siparişleriniz, ürünlerle ilgili kapsamlı bilgi için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilir, tecrübeli ekibimize her türlü konuda danışabilirsiniz.