Masa Tenisi Masası

Masa Tenisi Masaları Hakkında

İki veya dört oyuncuyla oynanan masa tenisinde oyuncular topu ileri geri atarak sayı kazanmaya çalışırlar. Masanın ortasında bir ağ vardır. Oyunda, üzerinde ağ bulunan dikdörtgen şeklindeki bir masa, raket ve top kullanılır. Masa tenisi masaları, dikdörtgen olup uzun 9 ayaklı veya 5 ayaklı olurlar. Uzunluğu 2,74 cm, eni 1,525 cm’dir. Yerden yüksekliğinin 76 cm olması gerekir. Standart şartlara uygun olarak üretilen masalarda 30 cm yükseklikten top bırakıldığında 23 cm kadar yukarıya zıplaması gerekir. Masanın rengi koyu olmalıdır. Yanında bulunan çizgiler ise 2 cm olmalıdır. Masa file veya ağ olarak nitelendirilen şeyle ortadan ikiye ayrılmıştır. Merkez çizgi masayı ortadan ikiye ayırır. Eşit olarak ikiye ayrılan saha ölçüsü 76,25 cm olur.

Masa Tenisi Masalarının Kalitesi

Katlanabilir olarak üretilen masa tenisi masaları metal ayaklıdır. Metal ayakların ve masanın üst yüzeyinin dayanıklı olması gerekir. Dayanıklı ve kaliteli masa tenisi üretebilmek için uluslararası standartlar dikkate alınmalıdır. Şartnameye uygun olarak üretilen masalarda uygun ölçüler ve uygun malzeme kullanılır. Masaların katlanabilir olması kullanılmadığı zaman depoda fazla yer kaplamamasını sağlar. Anında kullanıma hazır hale getirilebilir. Ortada bulunan ayaklarda bulunan tekerlekler sayesinde katlanıp kaldırılırken veya kullanım için getirilirken kolaylık oluşturur. Farklı renklerde masa tenisi masası üretilmektedir. Masaların iskeletinin dayanıklı ve birinci kalite metalden üretilmesi gerekir. Birinci sınıf işçilik ve malzeme kullanılmadığında oyun sırasında sorun meydana getirir. Uzun süre verimli kullanım için birinci sınıf malzeme ve işçilik şarttır.

Masa Tenisi Masaları, Katlanabilir, metal ayaklı ve dayanıklılığıyla uzun süre mükemmel kullanım imkânı sunan masa tenisi masalarımız üretim şartnamesi doğrultusunda, uluslararası standartlara uygun boyutlarda ve malzeme niteliğinde üretilmektedir. Katlanabilir olduğu için depodan kolaylıkla çıkartılarak kurulabilen ve hemen kullanıma hazır hale gelen masa tenisi masası aynı zamanda ayaklardaki tekerlekler sayesinde kapandığında zahmetsizce taşınabilir. Masa tenisi masası siparişleriniz için özel ebatlar üretim veya farklı renk taleplerinize yanıt veriyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda masa tenisi masası üretiyoruz.

Oldukça dayanıklı bir metal iskelete sahip masa tenisi masalarımız kaliteli işçilik ve malzeme kullanımıyla taşınma, açıp kapanma ve kullanım esnasında zarar görmeden seneler boyu kullanım olanağı sağlar. Masa Tenisi Masaları Tekerlekli tasarımıyla pratik bir şekilde kapandığı gibi aynı kolaylıkla, tek kişi tarafından zahmetsizce istenen yere taşınabilir. Katlandığında dar alanlara bile sığabildiği için kullanım dışı zamanlarda depolamaya ilişkin sorun çıkartmaz, fazla yere ihtiyaç bırakmaz. Toplan alım yapmak istediğinizde size özel fiyat teklifi hazırlanması, özel sipariş üretim ve ürüne ait daha kapsamlı bilgi almak istediğiniz iletişim bölümümüzde veya telefonla bize ulaşabilir, dilediğiniz zaman deneyimli ekibimizden yardım alabilirsiniz.