Cam Panyalı

Basketbol sahaları için üretilen basketbol potalarının özellikleri ve modelleri farklılık göstermektedir. Basketbol potaları; tek direkli, dört direkli ve duvardan çıkma gibi modellerde üretilmektedir. Her modelin kullanım amacı ve tasarımı değişiklik göstermektedir. Tek direkli basketbol potaları farklı özelliklerde ve tasarımlarda üretilmektedir. Farklı tasarımlar ile üretilen tek direkli modeller, daha çok amatör spor sahaları için sunulmaktadır. Tek direkli basketbol potaları içinde cam panyalı modeller dikkat çekmektedir.

Hem şık hem de kullanışlı olan cam panya modelleri bulunmaktadır. Tek direkli olan cam panya basketbol potası modellerinin çember özellikleri farklılık göstermektedir. Esnek ve sabit çemberli basketbol potası modelleri bulunmaktadır. Yüksek kalitelerde üretilen basketbol potalarının ölçüleri ve özellikleri farklıdır. Minyatür sahalar ve çocuk parkları için uygun olan tek direkli modellerde sık olarak cam panya kullanılmaktadır. Panya; çember ile direğin birleştiği noktaya verilen isimdir. Kaliteli malzemeler ile üretilen cam panyalar, sağlam ve dayanıklıdır.

Tek Direkli Basketbol Potaları

Tek direkli ve cam panya basketbol potası modelleri arasında farklı ürünler bulunmaktadır. Cam panya ve sabit çemberli modelin çemberi sabittir. Esnek çemberli ve cam panya model ise daha kullanışlı bir üründür. Çemberin yükseklik ayarı yapılabilmektedir. Okul ve park gibi dış sahalarda kullanılabilecek özelliklerde basketbol potaları da bulunmaktadır. Tek direkli olan basketbol potaları cam panyalı olarak üretilmektedir. Dış sahalarda kullanıldığı için kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılmıştır.

Tek direkli ve cam panyalı potalar, 105×180 uzunluğunda üretilmektedir. Bu tür modellerin panya kalınlığı 10 mm ve 12 mm olarak farklılık göstermektedir. Akrilik özellikli olan cam panya modelleri, oldukça sağlam ve kalitelidir. Akrilik maddesi, potanın uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Her türlü hava şartlarına ve güneşten gelen zararlı ışınlara karşı dayanıklı olan modeller arasında yer almaktadır. Cam panya modelleri arasında seyyar özellikli potalar da bulunmaktadır.

Kullanışlı ve Uygun

Akrilik özellikli ve tek direkli cam panya basketbol potaları arasında yer alan model, 105×180 uzunlukta üretilmiştir. Seyyar olması nedeniyle her yere kolay bir şekilde taşınabilen basketbol potası, kullanışlı bir üründür.  Tek direkli cam panya modeller için kullanılan panya kalınlıkları, 10 mm ve 15 mm arasında değişiklik göstermektedir.  Yüksek kalite standartları ve kaliteli malzemeler ile üretilen farklı model basketbol potaları hakkında net bilgi almak ve sipariş vermek için iletişime geçebilirsiniz. İletişim için internet sitesi ve telefon numaraları kullanılabilir.