24 Saniye Cihazı

24 Saniye Cihazı

24 Saniye Cihazı Kubik

Skorbord Çok Amaçlı Okul Tipi

Skorbord Çok Amaçlı Okul Tipi

Skorbord Çok Amaçlı Salon Tipi

Yedek Oyuncu Kulubesi

Yedek Oyuncu Kulubesi

Profesyonel Voleybol Skorbord

profesyonel voleybol skorbord

Koruyucu Duvar Minderi

koruyucu duvar minderi

Salon Ekipmanları Nelerdir?

Spor dalları çeşitlilik arz etmektedir. Profesyonel olarak sporcular tarafından yapılan sporların bazılarını amatör olan insanlar da yapmaktadır. Spor salonlarında voleybol, basketbol, futbol gibi sporlar amatör ve profesyoneller tarafından yapılır. Salon ekipmanları, spor salonlarında bulunması gereken cihazlar ve malzemelerdir. Bu malzemeler spora göre çeşitlilik gösterse de genelde spor salonlarında görmeye alışık olduğumuz ekipmanlar şunlardır:

  • 24 Saniye Cihazı
  • Kubik 24 saniye cihazı
  • Okul tipi çok amaçlı skorbord
  • Yedek oyuncu kulübesi
  • Profesyonel Voleybol Skorbord
  • Koruyucu Duvar Minderi

Kaliteli Spor Salonu Ekipmanları

Voleybol, futbol ve basketbol maçlarının yapıldığı salonlarda mutlaka skorboard panosunun olması gerekir. Takımların skorları bu panodan yansıtılarak seyircilerin maçı daha rahat takip etmesi sağlanır. Basketbol maçlarının yapıldığı salon ekipmanları arasında 24 saniye cihazı vardır. Kapalı spor salonlarında sahanın etrafı çevrilidir. Çeviren setlerin maç sahasına yakın olması çeşitli kazaları beraberinde getirmesin diye duvar koruyucu minderler döşenir. Standartlarına uygun kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ekipmanlar sporcuların güvenliğini ve sporun doğru şekilde yapılmasına yardımcı olur. Teknik şartnameye göre yapılan ekipmanlar uzman teknik elemanlar tarafından monte edilir.

Salon Ekipmanları, Spor salonlarında düzenlenen maçlarda ihtiyaç duyulan skorboard ve basketbol maçlarında kullanılan 24 saniye cihazı gibi ihtiyaçlarınızı da memnuniyetinizi garantileyen kalitede ürünlerle karşılıyoruz. Salon ekipmanları kataloğumuzda basketbol ve voleybol maçları için kullanılan skorbord ve 24 saniye cihazı gibi ürünlerin yanı sıra kapalı spor salonlarında düzenlenen müsabakalarda ve antrenmanlarda sporcu yaralanmaları önleyen koruyucu duvar minderler için de uzmanlığımıza güvenebilirsiniz. Yedek oyuncu kulübesi, skorboard, 24 saniye cihazı, çok amaçlı salon tipi skorbord, kübik tip 24 saniye cihazı, duvar koruyucu minderleri ve çok daha fazlasını piyasanın en avantajlı fiyatlarıyla Salon Ekipmanları sipariş edebilirsiniz.

Skorbord sistemlerimiz kapalı spor salonlarında düzenlenen basketbol ve voleybol maçlarının yanı sıra kapalı tip halı sahalarda da problemsiz biçimde kullanılabilir, üretim teknik şartnamelere uygun şekilde yapıldığı için montajdan kullanıma hiçbir problem yaşanmadan uzun seneler boyunca çalışır. Skor göstergeleri, takım faulleri, 24 saniye, oyun saati, oyuncu faulleri gibi oldukça detaylı bir gösterge paneline sahip olan salon tipi skorbord sistemlerimiz ayrıca oldukça güvenilir ve pratik kullanıma sahip kumanda sistemine sahiptir. Skorbord, 24 saniye cihazı, koruyucu duvar minderi ve yedek oyuncu kulübesi ürünlerimizle ilgili toptan alıp talepleriniz ve fiyat teklifi istemek için bize sitemiz ya da telefonla arzu ettiğiniz zaman ulaşabilirsiniz.